کاهش وزن

با غذاهای سالم و خوشمزه، برنامه های غذایی و مقالات تخصصی متخصصان ما.سریع و سالم وزن کم کنید و لاغر بمانید.

چگونه لاغر شویم

چگونه خوردن فیبر باعث کاهش چربی دور شکم می شود؟

خوردن غذاهایی سرشار از فیبرهای محلول می‌تواند به کاهش چربی دور شکم کمک کند. فیبر محلول باعث می‌شود باکتری‌های روده سالم بمانند و کاهش چربی کل را با کاهش اشتها افزایش می‌دهد. برای پیشرفت‌های بیشتر در کاهش چربی دور شکم، مصرف فیبر محلول را با تغییراتی در سبک زندگی‌تان همراه کنید. تغییراتی همچون انتخاب غذاهای سالم تر و ورزش بیشتر.

۲۰ توصیه موثر محققان در کاهش چربی شکم

هیچ راه حل جادویی در آب کردن شکم وجود ندارد. کاهش چربی مستلزم تلاش، تعهد و پشتکار است. خوشبختانه بکارگیری برخی یا تمامی روش­‌ها و نحوه‌­ی داشتن شیوه‌­ی زندگی سالم­تر که در این مقاله آمده است به شما کمک می‌­کند که اضافه وزن اطراف شکم خود را به صفر برسانید.

شش راه حل علمی برای رفع چربی دور شکم

در این مقاله شش راه حل علمی برای رفع چربی دور شکم توصیه شده است که این روش‌های عبارتند از: پرهیز از خوردن شکر و نوشیدنی‌های قندی،خوردن خوارکی‌های پروتئینی، رژیم غذایی کم کربوهیدرات‌دار، خوردن غذاهای فیبردار، ورزش و اندازه‌گیری کالری دریافتی.

۱۰ روش برای افزایش سوخت و ساز بدن (افزایش متابولیسم)

عواملی نظیر سن، جنسیت و ژنتیک بر افزایش سوخت و ساز بدن و یا کاهش آن تأثیر دارند. علاوه بر این مواردی نظیر عضله سازی، تمرینات ورزشی، نوشیدن کافی آب، نوشیدنی‌های انرژی‌زا، میان وعده‌های سبک، ادویه و چاشنی، غذاهای پروتئینی، قهوه و چای سبز بر افزایش متابولیسم تأثیر زیادی دارند.

لاغری سریع

۲۶ نکته برای لاغر شدن که براساس تجربیات واقعی هستند

صنعت کاهش وزن پر از توصیه‌های دروغین است، به مردم برای لاغر شدن، هر نوع توصیه‌ی نامعقول می‌شود که هیچ شاهد علمی در پشت آنها نیست. طی سال‌های اخیر، دانشمندان تعدادی استراتژی برای لاغر شدن پیدا کرده‌اند که مؤثر می‌باشد.

چگونه سریع لاغر شویم؟

مطابق این رژیم لاغری سریع باید روزانه پروتئین، چربی و سبزیجات کم کربوهیدرات مصرف کنید و از خوردن خوراکی‌های قندی و نشاسته‌ای (دارای کربوهیدرات‌ها بالا) خودداری کنید.

۱۰ نکته کلیدی برای لاغری سریع و آسان‌

10 نکته کلیدی را باید برای لاغری سریع و آسان رعایت کرد.این نکات شامل خوردن صبحانه پروتئین‌دار، عدم استفاده از نوشیدنی‌های قندی، نوشیدن آب قبل از غذا، استفاده از خوراکی‌های مؤثر در کاهش وزن، خوردن فیبر محلول، نوشیدن قهوه و چای، خوردن غذاهای طبیعی و کامل، خوردن آهسته غذا، بررسی روزانه وزن و خواب کافی می‌باشد.

بهترین غذاها برای کاهش وزن

معرفی چهار ادویه برای لاغر شدن

چهار ادویه برای لاغر شدن عبارتند از: فلفل سیاه، زنجبیل، دارچین و وانیل، فلفل سیاه از تشکیل سلول‌های جدید چربی جلوگیری می‌کند، زنجبیل باعث احساس سیری طولانی و چربی سوزی می‌شود، وانیل موجب کاهش مصرف غذاهای شیرین شده و دارچین نیز دارای خاصیت چربی سوزی می‌باشد.

غذاهای کاهنده‌ی وزن