مروری بر پست های

آرد گندم

نان کامل گندم ساده

نان کامل گندم پروتئین و فیبر بالاتری نسبت به نان سفید دارد. این نان 4 برابر مقدار روی(زینک) که برای سیستم ایمنی بدن و هضم کربوهیدرات لازم است را فراهم می‌آورد.نان کامل گندم دارای اسید فولیک و آهن بوده که به رشد گلبولهای قرمز کمک می‌کند. همچنین دارای کرومیوم می‌باشد که برای هضم چربی و قند ضروری است.

نان رولتی گندم

نان رولتی گندم از فیبر بالا، ویتامین B و بسیاری از مواد معدنی برخوردار می‌باشد. این نان به خاطر فیبر بالا و کالری پایین بسیار مناسب برای رژیم‌های لاغری است.

کراکر گراهام عسل

کراکر گراهام عسل را خودتان در خانه درست کنید. کراکرها بسیار ساده درست می‌شوند، می‌توانید این شیوه پخت را برای تهیه دیگر کراکر گراهام ها نیز، استفاده کنید.

نان جو عسلی

نان جو عسلی دارای طعم ترد و دلپذیر بوده که به راحتی و با ترکیبات معمولاً مانده در آشپزخانه فراهم می‌آید. این نان از فیبر بالایی برخوردار هست و به کاهش کلسترول هم کمک می‌کند.

نان با دانه‌های کامل غلات

نان با دانه‌های غلات دارای فیبر و مواد مغذی مانند ویتامین B، آهن، فولات، سلنیوم، پتاسیم و منییزیم می‌باشد. فیبر بالای این نان‌ها در کاهش وزن بسیار مؤثر است.

پن کیک با پنیر ریکوتا و بلوبری

این پن کیک را با سس بلوبری یا شربت افرا و یا عسل سرو کنید. پاشیدن بلوبری بر روی پن کیک در حال پخت، طعم آن را تضمین می‌کند. در صورت تمایل، پن کیک‌های آماده شده را در 200 درجه فارنهایت(93 درجه سانتی گراد) گرم نگهدارید تا هنگامیکه مابقی آماده شود.

مافین با سبوس و موز

در پایان هفته، با موزهای مانده مافین سبوس مرطوب درست کنید. به مافین مقداری چیپس شکلاتی اضافه کنید تا بچه‌ها به خوردن آن تمایل پیدا کنند و از فیبر بالای آن بهره‌مند شوند.