مروری بر پست های

پودر وانیل

کوکی‌ بلغور جو دو سر

چاشنی سیب طعم و عطر این کوکی را عالی می‌کند و به نسبت کوکی جو دو سر کلاسیک کم چرب‌تر است. این کوکی از کالری بسیار پائینی برخوردار است و برای رژیم‌های لاغری و دیابتی بسیار مناسب می‌باشد.

کراکر گراهام عسل

کراکر گراهام عسل را خودتان در خانه درست کنید. کراکرها بسیار ساده درست می‌شوند، می‌توانید این شیوه پخت را برای تهیه دیگر کراکر گراهام ها نیز، استفاده کنید.

اسموتی با هلو، انبه و تمشک

دانه‌های چیا از فیبر، پروتئین و امگا 3 برخوردار بوده که به کاهش وزن کمک می‌کند. همچنین ماست یونانی از پروتئینی بالایی برخوردار بوده که موجب کاهش اشتهای بین وعده های غذایی می‌شود و در کاهش وزن بسیار موثر می‌باشد. این دستور غذا از دانه چیا و ماست یونانی درست شده است.

تست فرانسوی دارچین – سیب

تست فرانسوی دارچین - سیب را می‌توانید به دو شکل پیشرفته و ساده آماده کنید. با این دستور غذا می‌توانید صبحانه آخر هفته را مجلل و با شکوه میل کنید. با استفاده از شیر کم چرب به جای شیر کامل و حذف زرده تخم مرغ از تست فرانسوی، کالری‌اش را به نصف کاهش دهید.

مافین با سبوس و موز

در پایان هفته، با موزهای مانده مافین سبوس مرطوب درست کنید. به مافین مقداری چیپس شکلاتی اضافه کنید تا بچه‌ها به خوردن آن تمایل پیدا کنند و از فیبر بالای آن بهره‌مند شوند.